دسته‌بندی نشده

چگونه سیستم های تخفیف دهی در اینستاگرام ایجاد کنیم؟

سیستم های تخفیفی

فروش اقساطی یا تخفیفی در اینستاگرام

یکی از برنامه های خیلی مهم که بتوانید در اینستاگرام یا فضای کاری خود در اینترنت فروش خوبی داشته باشید، باید برنامه های فروش ویژه بگذارید. برنامه هایی مثل کد های تخفیف، خرید اقساطی و کمپین های تخفیفی که باعث می‌شود شما بتوانید فروش مورد نظر خود را داشته باشید. سیستم های تخفیف دهی موضوعی است که امروزه برای فروش بیشتر استفاده می‌شوند. کمپین های تخفیفی کد های تخفیف از انواع فروش های ویژه هستند. اما در اینستاگرام اکثر این کار ها به صورت دستی انجام می‌شود و این به علت امکانات پایین اینستاگرام است. فضای اینستاگرام برای بیزینس حرفه‌ای نیست. به این دلیل که بر فرض شما بر روی محصولات خود در اینستاگرام تخفیف گذاشتید و مشتریان به دایرکت شما مراجعه می‌کنند تعداد زیاد آن ها شما را در پاسخگویی ناتوان می‌کند و شما مشتری ها را از دست می‌دهید.

چرا برای سیستم های تخفیف دهی کسب و کار خود، وب‌سایت ایجاد نکنیم؟

همچیز را می‌توانید در یک وب‌سایت با امکانات مناسب ایجاد کنید. هرگونه اعمال تخفیف، دریافت اطلاعات مشتریان، پرداخت خودکار و کلی کار های دیگر را می‌توانید از طریق وب‌سایت به صورت حرفه‌ای پیاده سازی کنید و به درآمد مورد نظر خود برسید. زمانی که شما وب‌سایتی را ایجاد می‌کنید خود مشتریان از آن خرید می‌کنند و لازم نیست شما برای هر مشتری وقت بگذارید. کلی از کار های شما به صورت اتوماتیک انجام می‌‌شود و فراموش نکنید که یک کسب و کار دارای وب‌سایت اعتماد بیشتری را ایجاد می‌کند.

شما برای طراحی سیستم های تخفیف دهی می‌توانید انواع ایده ها را پیاده سازی کنید. به عنوان مثال هر 5 خرید 1 خرید رایگان برای آن فرد بگذارید این باعث می‌شود مشتری حداقل از شما 5 بار خرید کند برای رایگان بودن خرید ششم. اما این موردی که گفتم برای هر کسب و کاری مناسب نیست. می‌تواند برای یک غذا فروشی مناسب واقع شود.

وقتی که سایت شما تولید محتوا مناسب به همراه سئو خوب داشته باشد و رتبه خوبی را از موتور جستجو گوگل دریافت کنید، خود مشتریان وب‌سایت شما را از طریق جستجو پیدا می‌کنند و خرید انجام می‌دهند. در مقابل هم می‌توانید در اینستاگرام خود لینک بگذارید برای هر پست و مشتریان را وب‌سایت خود ارجاع دهید تا بتوانند خرید ایمنی را تجربه کنند.

شما می‌توانید ساخت وب‌سایت خود را به شرکت هایی طراحی‌ وب‌سایت مثل بی‌لینکو بسپارید. یا خودتان طراحی وب‌سایت را شروع کنید.

برای ایجاد وب‌سایت خود باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

1. هدف اصلی وب سایت خود را تعیین کنید.

یک وب سایت تجاری عموماً به عنوان فضایی برای ارائه اطلاعات عمومی درباره شرکت شما یا بستری مستقیم برای تجارت الکترونیکی عمل می کند. چه یک وب سایت ساده ایجاد کنید که کمی در مورد شرکت شما صحبت کند یا یک سایت تجارت الکترونیکی پیچیده تر، مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که بگویید شرکت شما چه کاری انجام می دهد. در صفحه اصلی به زبان ساده بیان کنید. به این هشدار توجه کنید که مشتریان خود را درگیر این موضوع نکنند تا بفهمند آیا شرکت شما می‌تواند آنچه را که نیاز دارند انجام دهد یا خیر.

“هدف اساسی وب سایت شما هر چه باشد یا تمرکز آن هرچه باشد، کاربران باید به راحتی بتوانند به آن دست یابند، و همزمان با پیمایش کاربران در سایت شما، هدف باید کاملا مشخص باشد.”

اگر قصد قبول پرداخت از طریق وب سایت خود را ندارید، برای تنظیم آن کار زیادی ندارید. اگر یک خرده فروش یا ارائه دهنده خدمات هستید و می‌خواهید گزینه پرداخت آنلاین به مشتریان را ارائه دهید، برای دریافت پرداخت های خود باید از یک سرویس خارجی استفاده کنید. مثلا از درگاه زرین پال می‌توانید کمک بگیرید.

2. نام دامنه خود را تعیین کنید.

نام دامنه شما یکی از مهمترین ویژگیهای وب سایت شماست. این نشانی اینترنتی است که شما با مشتریان فعلی و آینده خود به اشتراک گذاشته و در شبکه های اجتماعی تبلیغ می‌کنید. بنابراین، می‌خواهید توصیفی باشد و به راحتی به خاطر سپرده و تایپ شود. سعی کنید آن را کوتاه نگه دارید و در صورت امکان، از اختصارات، کلمات اختصاری و اعداد خودداری کنید تا از سردرگمی مشتری جلوگیری شود. همچنین باید در مورد دامنه سطح بالا خود تصمیم بگیرید. این پسوند در انتهای نام دامنه شما است، مانند com ،net یا biz با این حال، نام های غیر سنتی در سال های اخیر رشد کرده اند. این ها می‌توانند براساس مکان، مانند nyc یا نوع مشاغل باشد.

هنگامی که نام دامنه جدید خود را انتخاب می کنید، حق کپی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که نام محافظت شده دیگران را نقض نمی کنید.

3. یک میزبان وب انتخاب کنید.

هر وب سایت به یک میزبان نیاز دارد. سروری که تمام داده های آن در آن ذخیره شده است تا مردم بتوانند همیشه به آن دسترسی داشته باشند. میزبانی وب سایت شخصی شما احتمالاً هزینه زیادی برای تجارت کوچک شما است ، بنابراین باید یک میزبان خارجی انتخاب کنید.

بسته به بودجه خود، می‌توانید از دو مسیر مختلف انتخاب کنید. یک میزبان وب مشترک، گزینه ارزان قیمت، به این معنی است که شما یک سرور را با سایت های دیگر به اشتراک می‌گذارید. اگر به دنبال گزینه های میزبانی وب سایت رایگان هستید، مهم است که به یاد داشته باشید که میزبانی وب سایت به هیچ وجه برای شرکت میزبان رایگان نیست. بنابراین، آنها ممکن است روش های دیگری مانند قرار دادن تبلیغات بنر در وب سایت شما را برای جبران میزبانی رایگان استفاده کنند. برای راهنمایی بیشتر در انتخاب سرویس میزبانی وب ، به راهنمای خریدار ما مراجعه کنید.

4. صفحات خود را بسازید.

یک وب سایت خوب چیزی فراتر از یک صفحه اصلی ثابت است. شما می‌خواهید چندین صفحه اختصاص دهید که به جنبه های مختلف کسب و کار شما اختصاص دارد، مانند کاتالوگ دقیق محصولات یا خدمات یا بخش وبلاگ برای به روزرسانی های شرکت. در مورد وب سایت کلی خود، اطمینان حاصل کنید که هر صفحه از هدف اصلی سایت پشتیبانی می‌کند، هدف مشخصی دارد مثلا صفحاتی مثل ( مثال، “بیشتر بدانید” ، “ثبت نام کنید” ، “با ما تماس بگیرید” یا “این را بخرید”) بسازید.

5. وب سایت خود را آزمایش و منتشر کنید.

 

قبل از اعلام اینکه سایت شما در وب فعالیت می‌کند، مطمئن شوید که در همه مرورگرهای اصلی مانند Internet Explorer – Microsoft Edge ، Firefox ، Safari و Chrome کار می‌کند. برای اطمینان از نمایش تصاویر، صحت پیوندها و سالم بودن قالب، هر صفحه را با انواع مرورگر تست کنید.

این کار مدتی طول خواهد کشید، اما تلاشی که اکنون انجام می‌دهید باعث کاهش شکایت شما در آینده از بازدیدکنندگانی می‌شود که نمی‌توانند به برخی از ویژگی ها دسترسی پیدا کنند.  همچنین اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما در دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند به درستی نمایش داده می‌شود.

از این مرحله نباید غافل شد، زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو به برای اولین بار در تلفن همراه مهاجرت کرده‌اند، که اولویت با عملکرد نسخه موبایل وب‌سایت شما است. که می‌تواند رتبه بندی شما در موتور جستجو را بالا ببرد.

نتیجه

اینستاگرام بستر حرفه‌ای برای کسب و کار اینترنتی نیست. یعنی امکانات کمتری دارد و توسعه کسب و کار شما با مشکل مواجه می‌شود. سعی کردیم برای سیستم های تخفیف دهی به شما توضیح دهیم که وب‌سایت ها مناسب هستند. شما عزیزان برای آسان تر کردن کار خود می‌توانید از یک وب‌سایت استفاده کنید و به کار خود اعتبار نیز بدهید. همچنین تمامی کار ها اتوماتیک انجام می‌شود و شما ارتباط کمتری با مشتری خواهید داشت در نتیجه وقت کمتری را از دست می‌دهید و می‌توانید زمان خود را برای توسعه کسب و کار خود بگذارید.

همه مواردی که در ذهن شما است از کد تخفیف گرفته تا فروش اقساطی، ایجاد قرعه‌کشی و تخفیف های مناسبتی را می‌توانید با کمک سرویس های گوناگون پیاده سازی کنید.

اگر می‌خواهید وب‌سایت کسب و کارتان را خودتان بسازید، می‌توانید از چهارمین دوره جامع طراحی سایت وبمستران پریمیوم استفاده بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *